Renault presenteert op het evenement Le Web 11 haar R-Link, een on-board tablet met een achttien centimeter groot aanraakscherm en internetverbinding. Het apparaat wordt in toekomstige modellen van het automerk gemonteerd, te starten met de ZOE en de nieuwe Clio.

R-Link maakt het mogelijk om in verbinding te staan met de hele wereld en is aan te sluiten op alle mogelijke soorten multimediasystemen. R-Link wordt bediend vanaf het stuur of via stemherkenning, zodat de bestuurder de ogen altijd op de weg gericht kan houden en bevat alle functies en informatie over de auto.

De tablet is dynamische uitgevoerd, dat wil zeggen dat ontwikkelaars van apps het apparaat steeds zullen blijven updaten. Deze apps worden aangeboden via de R-Link Store, waar er bij de start al vijftig van beschikbaar zijn. De meest nuttige smartphone-apps zijn inmiddels aangepast voor gebruik in de auto.

[responsive-video identifier=”zAr1Db3GBkM”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties