Rijpma Equipment in Roden tekende onlangs voor de importeursrol en de distributie van de nieuwe apparatuur van John Bean en GS Boxer. Het gaat om de apparatuur voor bandenmontage, balanceren en uitlijnen voor zowel personenauto’s als trucks.

De servicedienst van Rijpma verzorgt naast de uitlevering van nieuwe apparatuur ook de service voor de in Nederland bestaande apparatuur. Daarbij kan het bedrijf ook uit voorraad de slijtdelen, accessoires en software-updates naar behoefte leveren.

Naast John Bean en GS Boxer heeft Rijpma ook de distributie van de gehomologeerde apparatuur van Snap On in het programma. Dit merk is bekend van onder andere de VAS gehomologeerde machines voor Volkswagen en Audi. Rijpma heeft daarom ook onlangs technisch adviseur Ad van den Haak in dienst genomen. Hij is gespecialiseerd in equipment van Snap On.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties