Rob Benjamins is met ingang van 1 juli 2016 gestart als accountmanager bij SKF. Hij volgt Dolph Amsing (65) op, die vanwege zijn leeftijd na twintig jaar SKF zal stoppen als vaste medewerker in het team van de SKF Automotive Aftermarket divisie.

De 27-jarige Rob Benjamins is geen onbekende in de automotive aftermarket. Hij werkte voorheen als account manager bij Kavo, een van de meest bekende leveranciers van Aziatische onderdelen in Europa. 

Gedurende het tweede halfjaar van 2016 zal Rob worden ondersteund door Dolph om alle facetten van het werken bij een van de grootste lagerfabrikanten ter wereld onder de knie te krijgen.

Dolph Amsing zal gedurende deze tijd, maar ook daarna, beschikbaar blijven voor SKF. Dat geldt voor marktondersteuning op het gebied van techniek en als docent voor de bekende SKF Pole Position trainingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties