Rob van der Hoort is op 14 februari benoemd tot interim-directeur van Heiwegen Consultancy, dat een aantal weken geleden plotseling afscheid moest nemen van zijn directeur Perry van Gerwen.

Rob van der Hoort voegde zich in 2017 bij Heiwegen als associate partner. De afgelopen vijf jaar is hij bij Heiwegen Consultancy eindverantwoordelijk geweest voor de totale dienstverlening van Heiwegen bij zijn klanten, met de focus op het segment schade en retail. 

“Ik ben blij dat ik als interim-directeur een bijdrage mag geven aan Heiwegen en samen met team Nederland en team België door mag gaan met Heiwegen zoals Perry dat zou hebben gewild. Samen vormen wij Heiwegen Consultancy en staan wij klaar voor onze klanten als de full-service HR business partner voor de (inter)nationale automotive industrie”, aldus Rob van der Hoort.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties