Rob van der Hoort is op 14 februari benoemd tot interim-directeur van Heiwegen Consultancy, dat een aantal weken geleden plotseling afscheid moest nemen van zijn directeur Perry van Gerwen.

Rob van der Hoort voegde zich in 2017 bij Heiwegen als associate partner. De afgelopen vijf jaar is hij bij Heiwegen Consultancy eindverantwoordelijk geweest voor de totale dienstverlening van Heiwegen bij zijn klanten, met de focus op het segment schade en retail. 

“Ik ben blij dat ik als interim-directeur een bijdrage mag geven aan Heiwegen en samen met team Nederland en team België door mag gaan met Heiwegen zoals Perry dat zou hebben gewild. Samen vormen wij Heiwegen Consultancy en staan wij klaar voor onze klanten als de full-service HR business partner voor de (inter)nationale automotive industrie”, aldus Rob van der Hoort.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
Meest bekeken berichten
Recente reacties