Onlangs heeft de schadeafdeling van Rüttchen Autowereld vestiging Breda zich aangesloten bij Repanet, de lakvereniging van Standox. Rüttchen heeft dealerschappen van Mercedes-Benz personen-, bestel- en vrachtauto’s en Smart, Mitsubishi personen- en bestelauto’s. Met acht vestigingen verspreid over Breda, Tilburg, Den Bosch, Veghel, Gorinchem en Tiel, behoort het bedrijf tot de grootste dealerbedrijven van Nederland.

Jerry Verwater, teamleider bij Rüttchen “Binnen Repanet willen we de dialoog aangaan met andere autoschadebedrijven. We kunnen elkaar op die manier als klankbord gebruiken en samen brainstormen over de huidige trends en de kansen die zich voordoen.”

Verwater: “Daarnaast zie ik bij Repanet voordelen met betrekking tot marketingprogramma’s zoals Classic Color Partner. Dit programma sluit goed aan bij onze eigen bedrijfsvisie. Onder de noemer ‘Classic Center’ hebben we binnen onze dealerorganisatie een separate afdeling voor reparatie, revisie en onderhoud van oldtimers en klassiekers. We hebben een uitgebreid assortiment aan originele onderdelen die bij Mercedes-Benz nog voor veel van de klassiekers leverbaar zijn. Ons doel is om op die manier een (semi-) klassieke Mercedes-Benz in topconditie te houden. Het Standox-programma ‘Classic Color Partner’ geeft ons extra tools om het specifieke segment van oldtimers te bereiken.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties