Ruud Eijsten is sinds 1 december de nieuwe commercieel directeur bij Profile Tyrecenter Truck Europe. Eijsten vormt samen met algemeen directeur René van Maasakkers de directie.

“Profile Tyrecenter Truck Europe is in de afgelopen jaren enorm gegroeid, vooral in merkonafhankelijke fleetcontracten binnen de transportsector. Daarom hebben we besloten om het bedrijf fors te versterken”, aldus Luc van Bussel, ceo van The Alwaysbemobile Company.

Eijsten: “Steeds meer bandenfabrikanten uit de Benelux benaderen Profile Tyrecenter Truck Europe om de service en managementrapportages via het wagenparkbeheersysteem Profile Tymacon te laten verlopen. Ik zie het als een mooie uitdaging om deze organisatie te ondersteunen bij het in de markt zetten van dit product.”

De nieuwe commercieel directeur werkte in het verleden onder andere voor Michelin, Interstate en Bridgestone. Eijsten vervulde tot voor kort dezelfde functie bij Bridgestone.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties