Ruud Eijsten is sinds 1 december de nieuwe commercieel directeur bij Profile Tyrecenter Truck Europe. Eijsten vormt samen met algemeen directeur René van Maasakkers de directie.

“Profile Tyrecenter Truck Europe is in de afgelopen jaren enorm gegroeid, vooral in merkonafhankelijke fleetcontracten binnen de transportsector. Daarom hebben we besloten om het bedrijf fors te versterken”, aldus Luc van Bussel, ceo van The Alwaysbemobile Company.

Eijsten: “Steeds meer bandenfabrikanten uit de Benelux benaderen Profile Tyrecenter Truck Europe om de service en managementrapportages via het wagenparkbeheersysteem Profile Tymacon te laten verlopen. Ik zie het als een mooie uitdaging om deze organisatie te ondersteunen bij het in de markt zetten van dit product.”

De nieuwe commercieel directeur werkte in het verleden onder andere voor Michelin, Interstate en Bridgestone. Eijsten vervulde tot voor kort dezelfde functie bij Bridgestone.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties