Sidem, de Europese fabrikant van stuur- en ophangingsonderdelen presenteert zijn nieuwe app met daarin de aftermarket catalogus. Dankzij deze app kunnen garagisten snel alle informatie die zij nodig hebben over een bepaald stuur- of ophangingsdeel terugvinden. De app kan gedownload worden voor Android- en iOS-toestellen.

“Sidem heeft het grootste assortiment stuur- en ophangingsonderdelen in Europa voor de vervangingsmarkt”, aldus Delphine Dewildeman, marketingmanager bij Sidem. “Het is voor de garagist zaak daar snel zijn weg in te vinden, want time is money geldt ook in die sector. Daarom hebben wij een app ontwikkeld met daarin alle informatie over de ruim 8.000 referenties uit onze aftermarket catalogus van stuur- en ophangingsonderdelen. Specifiek voor mobiele toestellen, want een garagist aan het werk heeft doorgaans geen toegang tot zijn computer, maar heeft wel zijn smartphone in de buurt. Dankzij de app kan de garagist heel snel en gemakkelijk zijn informatie vinden en blijft ons gamma dicht bij onze eindklanten.”

Intuïteve navigatie

Navigeren in de Sidem Catalogue-app kan op verschillende manieren: via wagenmerk of -type, productnaam, Sidem-code of OE-referentie. Delphine Dewildeman: “De app is heel intuïtief opgebouwd en vormgegeven volgens dezelfde structuur als de online catalogus, zodat de garagist er meteen mee vertrouwd zal zijn. Bovendien is hij in verschillende talen beschikbaar: naast Nederlands ook in Frans, Engels, Duits, Italiaans, Pools, Roemeens en Russisch. Dankzij de continue updates beschikt de garagist ook steeds over de meest actuele informatie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties