Groupe PSA en Fiat Chrysler Automobiles hebben het logo gepresenteerd van Stellantis, de nieuwe groep waarin beide autofabrikanten een 50 procent aandeel hebben.

Volgens een persverklaring symboliseert het logo de rijke historie van de oprichtende ondernemingen en de unieke, gecombineerde sterke punten van het portfolio van de groep, met veertien automerken, alsook de diversiteit aan professionele achtergronden van de werknemers in alle regio’s.

Samenvoeging

De presentatie van het logo is de laatste stap richting de uiteindelijke samenvoeging van de beide fabrikanten, die naar verwachting in het eerste kwartaal van 2021 zijn beslag krijgt. Aandeelhouders van beide bedrijven moeten nog hun officiële goedkeuring geven. Ook is het wachten op de officiële goedkeuring op het gebied van antitrust en andere wetgeving.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
19 mei 2026
Volgende generatie aan het roer van Möller Autoschade
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties