Autospuiter Sten Tegels, werkzaam bij ABS Peter Brouwers Autoschade in Roermond, is met 472 punten op de veertiende plaats geëindigd van de World Skills 2011 in Londen. In de strijd voor het beste vakmanschap ging de Koreaan Dong Cheol An met 532 punten er met de eerste prijs vandoor.

Australiër Kye Szeniak wist het zilver te pakken en vier deelnemers eindigden op een gedeelde derde plaats.
Tegels was de enige Nederlandse autospuiter die heeft deelgenomen aan de internationale wedstrijd, afgevaardigd door opleidingscentrum VOC. Akzo Nobel/Sikkens, lakleverancier van de ABS-vestiging, ondersteunde Tegels met trainingen en advies.

Toch was er wel een Nederlands feestje te vieren op het gebied van koeltechniek en etaleren. Respectievelijk won Geert Dorresteijn brons en Philine van den Hul zilver.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties