Auto-assemblagebedrijf VDL Nedcar kan op een sterk halfjaar terugkijken. De omzet steeg van 242 miljoen naar 453 miljoen euro. Hoeveel winst Nedcar hierbij heeft gemaakt geeft het bedrijf niet vrij. De verwachting is dat ook het tweede deel van 2015 de groei voortzet.

Die verwachting is gestoeld op een goede orderportefeuille voor de lange termijn. Bij Nedcar wordt de MINI gemaakt en eigenaar BMW heeft onlangs toegezegd meer modellen in de fabriek in Born te laten assembleren. Bovendien heeft VDL aangegeven open te staan voor een andere opdrachtgever dan BMW.

Met alle divisies ging het overigens goed bij VDL. Het resultaat na belastingen steeg van 57,7 miljoen in de eerste zes maanden van 2014, tot 59,5 miljoen in het eerste halfjaar van 2015.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
Meest bekeken berichten
Recente reacties