Stern Groep verkoopt tien strategische panden aan het Amerikaanse vastgoed beleggingsfonds W.P. Carey en huurt deze terug voor een periode van 17 jaar. Met deze transactie realiseert Stern Groep een opbrengst van 57,2 miljoen euro en een boekwinst van circa 2 miljoen.

Na aflossing van 20,9 miljoen euro aan hypotheken resteert een netto verkoopopbrengst van 36,3 miljoen euro. De huurcontracten zijn marktconform en het huurniveau is gelijk aan de huren die Stern Groep intern al in rekening brengt aan de werkmaatschappijen.

Stern Groep heeft ervoor gekozen de transactie te beperken tot uitsluitend de strategische panden waarvoor zij zich voor de lange termijn wil committeren. Het betreft grote overwegend moderne dealerpanden die al geruime tijd in gebruik zijn bij Stern Auto (Mercedes-Benz, 4x), Arend Auto (Renault, 2x), Ardea Auto (Ford, 1x), Vireo Auto (Fiat merken, 1x) en Heron Auto (Volkswagen/Audi, 2x).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties