De Britse supermarktketen Tesco biedt sinds april dit jaar al occasions aan en auto-onderhoud. De keten geeft deze stap in autoland nu een vervolg met het aanbieden van banden via Tesco-tyres.com, een webshop met vooral banden van de merken Pirelli, Yokohama en Hankook.

Tesco biedt de banden aan met kortingen tot veertig procent ten opzichte van de straatprijs en zegt daarmee vele malen goedkoper te zijn dan bijvoorbeeld Kwik Fit. Via de website is het ook mogelijk om bij één van de 1.200 aangesloten fastfitters in Groot-Brittannië een afspraak in te plannen voor de bandenmontage.

Alsof de start in de handel in banden, occasions en onderhoud nog niet genoeg is, biedt het supermarktbedrijf al vele jaren autoverzekeringen aan via Tesco Car Insurance. In Nederland begeven bijvoorbeeld Hema en Kruidvat zich ook op het gebied van (goedkope) autoverzekeringen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
30 april 2026
Carlos Garcia in raad van bestuur ADPA
30 april 2026
Hogere marges op leasing Ayvens in Q1
30 april 2026
Oog voor uitstekende delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties