Sven Vosselman is per 1 september als Associate Partner de samenwerking aangegaan met Heiwegen Consultancy. Hij gaat zich richten op de aftermarket-toeleveranciers, OEM-fabrikanten en importeurs.

heijwegenVosselman heeft onder meer gewerkt als key-accountmanager bij Continental Banden Groep, als procurementmanager bij Pon’s Automobielhandel en als businessdevelopmentmanager bij  Apollo Vredestein. “Voor het succesvol bij elkaar brengen van mensen en bedrijven en meewerken aan oplossingen van organisatorische vraagstukken zet ik me graag in.”

Aftermarket

Directeur Perry van Gerwen zegt dat Heiwegen Consultancy met de komst van Sven Vosselman haar groei voortzet in de aftermarket. “Zijn kennis, ervaring en  netwerk in de sector zijn voor ons heel belangrijk.” Vorige week maakte Heijwegen de aanstelling bekend van Rob van der Hoort en Kezban Unal.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
Meest bekeken berichten
Recente reacties