Sven Vosselman is per 1 september als Associate Partner de samenwerking aangegaan met Heiwegen Consultancy. Hij gaat zich richten op de aftermarket-toeleveranciers, OEM-fabrikanten en importeurs.

heijwegenVosselman heeft onder meer gewerkt als key-accountmanager bij Continental Banden Groep, als procurementmanager bij Pon’s Automobielhandel en als businessdevelopmentmanager bij  Apollo Vredestein. “Voor het succesvol bij elkaar brengen van mensen en bedrijven en meewerken aan oplossingen van organisatorische vraagstukken zet ik me graag in.”

Aftermarket

Directeur Perry van Gerwen zegt dat Heiwegen Consultancy met de komst van Sven Vosselman haar groei voortzet in de aftermarket. “Zijn kennis, ervaring en  netwerk in de sector zijn voor ons heel belangrijk.” Vorige week maakte Heijwegen de aanstelling bekend van Rob van der Hoort en Kezban Unal.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties