Tesla heeft vorige week donderdag op de autoboulevard aan de Huizingalaan in Eindhoven haar nieuwe showroom geopend voor de Benelux. Bij deze nieuwe vestiging hoort ook het grootste servicecentrum in Europa voor onderhoud aan Tesla’s.

Het pand wordt gehuurd van autoholding Van Laarhoven. De servicedienst is op een steenworp afstand gevestigd van het nieuwe kantoor op industrieterrein Ekkersrijt.
George Blankenship, vice-president van Tesla Motors, heeft de officiële opening verricht in het bijzijn van salesmanager Rogier Kroymans en Prins Maurits van het Formule E-team. Ook gaven tientallen Tesla-rijders acte de presence.

Tesla heeft al showrooms in Parijs, Zürich, Genève, Monaco, Milaan, München, Kopenhagen en Londen. Bekend is dat in Europa momenteel ruim vierhonderd Tesla Roadsters rondrijden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties