Toyo Tire Europe kondigt aan dat Audi de Proxes T1 Sport SUV-band heeft geselecteerd als basisuitrusting voor het nieuwe Q7-model. Er zullen 2 maten gemonteerd worden, afhankelijk van de modelvariant.

Het Q7-model van de tweede generatie, dat dit jaar gelanceerd werd, zal uitgerust worden met 255/60 R18 108Y en 285/45 R20 112Y Proxes T1 Sport SUV A. De nieuwe Audi Q7 is krachtig, licht en wendbaar. De Proxes T1 Sport SUV A werd ontwikkeld met het oog op stabiliteit bij hogere snelheden en precisie op nat en droog wegdek.

Toyo Tires ontwikkelde in het verleden al banden voor verschillende Audi-modellen, zoals de winterbanden voor het vorige Q7-model. Bovendien worden de banden van Toyo Tires momenteel gemonteerd op de nieuwe Audi A3 en op de krachtige sportmodellen Audi RS4 en RS5.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties