Tyre Trading International introduceert het merk Laufenn, een nieuw merk van de Koreaanse bandenfabrikant Hankook Tire. De banden worden onder meer geproduceerd in Hongarije.

Het nieuwe merk vertegenwoordigt zowel een symbolisch als concreet beeld van de visie van Hankook als het gaat om de groei in de wereldwijde automobielmarkt. Laufenn brengt in Europa vijf productlijnen op de markt, bijna allemaal voor personenauto’s.

TTI start binnen de Benelux met de volgende typen: de S Fit EQ (zomerbanden voor het sportsegment van 15 tot 19 inch), G Fit EQ (zomerbanden van 13 tot 17 inch), X Fit Van (zomerbanden voor het SUV/bestelautosegment van 14 tot 16 inch). De producten zijn inmiddels te bestellen bij TTI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties