Tyre Trading International introduceert het merk Laufenn, een nieuw merk van de Koreaanse bandenfabrikant Hankook Tire. De banden worden onder meer geproduceerd in Hongarije.

Het nieuwe merk vertegenwoordigt zowel een symbolisch als concreet beeld van de visie van Hankook als het gaat om de groei in de wereldwijde automobielmarkt. Laufenn brengt in Europa vijf productlijnen op de markt, bijna allemaal voor personenauto’s.

TTI start binnen de Benelux met de volgende typen: de S Fit EQ (zomerbanden voor het sportsegment van 15 tot 19 inch), G Fit EQ (zomerbanden van 13 tot 17 inch), X Fit Van (zomerbanden voor het SUV/bestelautosegment van 14 tot 16 inch). De producten zijn inmiddels te bestellen bij TTI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties