Marco Brinkers (commercieel manager) en Toine Brouwers (operationeel directeur) laten weten dat zij APS met ingang 1 juli gaan verlaten om voor zichzelf te beginnen. In goed overleg met de directie van Sator is besloten dat beide heren vanaf maandag 25 januari aanstaande hun werkzaamheden zullen overdragen.

Na de overname van APS door Sator in mei vorig jaar, kwamen Brinkers en Brouwers er gaandeweg achter dat zij beide vooral een uitdaging zoeken in het eigen ondernemerschap.

Binnen APS zullen de commerciële werkzaamheden van Brinkers worden overgenomen door Tjebbe Nijpels en de operationele zaken van Brouwers worden overgedragen aan Mark van Iersel. Frank Lips is het aanspreekpunt voor algemene zaken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties