Bandendistributeur Van Aalderen Twen-Tyre in Almelo is sinds ruim twee weken gesloten: ‘door omstandigheden’, aldus een mededeling bij de entree. Onduidelijk is of het bedrijf failliet is of bezig is een doorstart voor te bereiden. De onderneming is niet bereikbaar voor commentaar.

Volgens bronnen rond het bedrijf, sinds 2001 onder leiding van directeur Hans van Aalderen, kampt Twen-Tyre al geruime tijd met afzetproblemen. De bank zou volledig beslag hebben gelegd. De groothandel is behalve leverancier van de bekende bandenmerken ook exclusief importeur van West Lake en Maxtrek.

Vanuit het Bedrijvenpark Twente levert Twen-Tyre in heel Europa aan garagebedrijven, transporteurs, bandengroothandelaren en bandenservicebedrijven. Het gamma bestrijkt de segmenten personenwagen/SUV, bestelwagen, truck en motor. Daarnaast levert Twen-Tyre motorolie, rem- en koelvloeistof, ruitensproeierantivries, onderhoudsproducten en smeermiddelen. Het in 1975 in Vriezenveen opgerichte familiebedrijf verhuisde in 2003 naar Almelo. In de voorbije decennia werd herhaalde malen uitgebreid. In 2011 groeide het magazijn naar tienduizend vierkante meter en verdubbelde het aantal laadperrons van tien naar twintig.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
Meest bekeken berichten
Recente reacties