Focwa laat weten dat op woensdag 17 februari het uitgesteld jaarcongres zal plaatsvinden in Nieuwegein. Dit congres stond eigenlijk gepland op 11 november, maar de branchevereniging voelde zich toen genoodzaakt om dit evenement op het allerlaatste moment te cancelen vanwege conflicten met vijf afvallige leden.

De exacte inhoud van het congresprogramma wordt binnenkort bekendgemaakt. Duidelijk is wel dat Focwa vanaf 1 januari dit jaar duidelijker kwaliteitseisen stelt aan het lidmaatschap en een gedifferentieerde aanpak heeft doorgevoerd, waarbij onderscheid wordt gemaakt op techniek. Hiermee is dus een einde gekomen aan een verenigingsstructuur die is gebaseerd op keten of onafhankelijke bedrijven, maar is de techniek het uitgangspunt.

Denis Maessen zal de inhoud van Focwa ‘nieuwe stijl’ ongetwijfeld nader toelichten op het congres op 17 februari aanstaande. Eerder al werd bekend dat de ad-interim periode van Maessen is verlengd tot 1 oktober dit jaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties