USN–Centuri heeft het assortiment uitgebreid met NGK bobines en zegt hiermee voor de hoogst haalbare kwaliteit te hebben gekozen. 

In het centrale magazijn in Harderwijk is het totale NGK bobine programma gestockeerd, wetende 350 items. De dekking die deze stock genereert voor het Benelux wagenpark is 96%.

Manager PM & Support Jan Verbeek van USN: “Met bobines van NGK heeft USN gekozen voor producten met bewezen eerste montagekwaliteit. Als toonaangevend technisch partner van automobielfabrikanten heeft NGK een bobineassortiment samengesteld dat op de markt zijn gelijke niet kent. Al onze 39 vestigingen hebben een stock die ruim 85% dekking genereert. Er is wederom gekozen om niet in te krimpen op de voorraad maar uit te breiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties