Marco van Beek volgt Peter de Rooy op als vicevoorzitter van het bestuur van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven (BOA). Dat meldt Bovag. Van Beek is al sinds 2010 bestuurslid van BOA en voorzitter van de verkoopcommissie.

“Binnen het hoofdbestuur wil ik het onder meer graag hebben over het inkopen en verkopen van auto’s. Daar ligt ook mijn kracht. De commerciële kant, daar ga ik me vooral op focussen. Met mijn bedrijf ken ik de laatste paar jaren eigenlijk alleen maar groei in de verkopen. Die positieve ‘swung’ vind ik ook terug in het Bovag-hoofdbestuur”, aldus Van Beek.

De nieuwe De 42-jarige vicevoorzitter is directeur van Autobedrijf Marco van Beek in Steenwijkerwold, voormalig Autobedrijf Gert Ruinemans. Van Beek nam dit bedrijf in 2008 over.

Peter de Rooy blijft actief bestuurslid in het Bovag-hoofdbestuur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
Meest bekeken berichten
Recente reacties