Automobielbedrijf Van de Weem start 1 februari 2015 met de vertegenwoordiging van Nissan in Venray. Het bedrijf nam eerder dit jaar ook al in Boxmeer het Nissan-dealerschap op zich.

In 1973 startte Van de Weem een autobedrijf aan de Breestraat in Sint Anthonis. Eind 1986 sloeg het bedrijf zijn vleugels uit naar Venray, met de overname van een autobedrijf in die gemeente. De groei ging door, nieuwbouw en uitbreiding was noodzakelijk. In Venray startte in 1995 de bouw van een compleet nieuw pand aan het Keizersveld. In Boxmeer is toen ook gestart met de bouw van een vestiging aan de Handelstraat. De drie vestigingen zijn er nog steeds.

De verkoop van en het onderhoud aan Nissan-automobielen past uitstekend in de ontwikkeling van Automobielbedrijf Van de Weem. “Nissan is een innovatief merk met een fris nieuw modellengamma. We zijn heel blij dat we nu ook in Venray het dealerschap op ons gaan nemen”, aldus directeur Hans van de Weem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties