Automotive-centre Van Nieuwkerk is met ingang van 1 april de nieuwe dealer voor Mazda in Amsterdam, Amstelveen, Uithoorn en De Ronde Venen. Het bedrijf neemt de activiteiten overn van Motorhuis. Het Honda-pand in Amsterdam zal komende tijd worden aangepast om ook de Mazda-stijl te gaan uitstralen

Van Nieuwkerk is al dealer van Honda op dezelfde locatie, is Honda- en Nissan-dealer in Hilversum en vertegenwoordigt Honda in Alphen aan den Rijn en Mijdrecht. In de laatstgenoemde plaats zal Van Nieuwkerk te zijner tijd ook starten als Erkend Reparateur van Mazda.

Hoewel de samenwerking al ingaat op 1 april zal de officiële opening pas plaatsvinden eind juni, begin juli, als het pand klaar is volgens de nieuwste huisstijl van Mazda.

Contractondertekening Van Nieuwkerks en Mazda

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
28 april 2026
Wéér een Chinees merk naar Nederland
28 april 2026
Vertrouwen als verdienmodel
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
Meest bekeken berichten
Recente reacties