Doordat bij Bovag aangesloten werkgevers niet van plan zijn overuren extra te betalen, zijn de onderhandelingen over een nieuwe cao voor de motorvoertuigen- en tweewielerbranche, onder andere garages, fietsenhandels en autodealers, vastgelopen. Dat zegt FNV metaal.

De werkgevers willen dat de werknemers 7 dagen per week 24 uur beschikbaar zijn, terwijl er niets tegenover staat. “Al deze verslechteringen moeten van tafel”, aldus Jacqie van Stigt, bestuurder bij FNV Metaal. De bond eist onder meer een structurele loonsverhoging van drie procent.

Bovag vindt dat de nieuwe cao rekening moet houden met de sterk veranderende marktomstandigheden. De belangenvereniging wil wel snel doorpraten met de bonden.
De cao Motorvoertuigenbedrijf- en Tweewielerbedrijf geldt voor ruim 75.000 werknemers bij ongeveer 10.000 bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 juli 2025
Stichting Branchenormering Schadeherstel stopt
18 juli 2025
Energie
17 juli 2025
Gert Veenstra countrymanager Autorola
17 juli 2025
1 op de 5 automobilisten ervaart schade in wasstraat
17 juli 2025
ING: Invoering kilometerheffing duldt geen uitstel
17 juli 2025
Schaal en groei
Meest bekeken berichten
Recente reacties