Maarten Verhaar (44) start per 1 september aanstaande zijn eigen automotive-adviesbureau onder de naam Verhaar Automotive Management & Consultancy. Hij richt zich met zijn bedrijf op (interim)management en consultancy specifiek voor de automotive branche.

Voorheen heeft Verhaar zijn financiële en operationele ervaring opgebouwd bij onder andere ALH, ING Bank, Riva Holding en de laatste zeven jaar als interim manager en consultant bij Aventure.

Verhaar wil als adviseur bedrijven in de automotive branche toerusten (en toegerust houden) voor de continue en snelle ontwikkelingen. De automotive branche is aan een turbulente ontwikkeling onderhevig. Dit vergt een daadkrachtige en resultaatgerichte aanpak, met een stevige mate creatief denken.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
Meest bekeken berichten
Recente reacties