Autogroothandel In de Wal Auto’s in Zwolle heeft voor de tweede keer de jaarlijkse verkiezing Handelsauto van het Jaar georganiseerd. Dit jaar is de Volkswagen Polo met 25 procent de winnaar. De BMW 3-serie bezet de tweede positie met achttien procent en de Ford Mondeo sluit de top drie met twaalf procent.

De benoeming vindt achteraf plaats op basis van een enquête onder meer dan 500 autobedrijven. Criteria als statijd, bruto marge en ontvangen inruilprijs wegen mee in de boordeling.

Tijdens de officiële plechtigheid van de prijsuitreiking hebben onder meer Hans Groenhuijsen van Rabobank International en sociale media specialist Kornelis Wetsema hun licht laten schijnen over 2012. Volgens hen wordt 2012 een roerig handelsjaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties