Per 15 september wordt Lex Kerssemakers bij Volvo Cars verantwoordelijk voor de EMEA-regio (Europa, Midden-Oosten en Afrika).

De Nederlander vertrok in 2015 naar de VS om de verkopen in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika te gaan leiden. Sindsdien zijn de verkopen van Volvo in Amerika met 46,8 procent gestegen. Volvo is nu het vijfde meest gezochte automerk in de VS.

Anders Gustafsson, Senior Vice President EMEA RegionRuil

  Kerssemakers wordt in Amerika opgevolgd door Anders Gustafsson. Hij leidde vanaf maart 2015 de EMEA-regio. Daarvoor was hij hoofd van de Zweedse verkoopafdeling. Onder zijn leiding stegen de verkopen in Zweden en West-Europa met 13,5 procent. Tevens boekte hij twee jaar achter elkaar recordverkopen in de EMEA-regio.  

Nieuwe fabriek

Volvo zet zwaar in op de verkopen in Amerika. Er wordt onder meer in South Carolina een nieuwe fabriek gebouwd, goed voor duizenden nieuwe banen. De productie start medio 2018.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties