Lezers van het Duitse vakblad Profi Werkstatt hebben Waeco uit 200 kandidaten opnieuw verkozen tot beste merk van 2014. De fabrikant en leverancier van airco servicestations won in de categorie ‘Airconditioning Service Units’.

Guido Sasse van Waeco: “Het lezersonderzoek van Profi Werkstatt betekent veel voor ons. Het bewijst dat onze ontwikkelaars consequent gericht zijn op bestaande behoeftes in de werkplaats. We luisteren naar onze klanten en integreren hun wensen bij het verbeteren en ontwikkelen van bestaande en nieuwe producten. Deze zeer positieve terugkoppeling versterkt de vastberadenheid van onze specialisten om op de ingeslagen weg door te gaan.”

De award werd toegekend door specialisten van vakbladuitgeverij Huss Verlag in samenwerking met vakbeurzenorganisator Automechanika.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties