Het onafhankelijk adviesbureau voor de Nederlandse autobedrijven, Dealersupportnet, breidt haar team van specialisten uit met een ervaren marketingprofessional: Wim Kusters.

Na een technische opleiding startte Wim Kusters zijn loopbaan bij Renault Nederland om vervolgens in de leasewereld te belanden. Na Overlease (Renault) volgden Masterlease (SNS) dat later opging in Business Lease. De rode draad in Wims carrière is vooral marketing. Hij behaalde het NIMA-C diploma en is gecertificeerd senior marketing professional.

Inmiddels is Wim alweer een groot aantal jaren zelfstandig werkzaam in het marketingvak. Daarnaast is hij docent op de IVA Business School in Driebergen. Hij is een echte pionier, zo omschrijft DSN hem in het bericht: ‘Leergierig en nieuwsgierig en bovenal een teamspeler met brede ervaring in zijn vakgebied en in de automotive sector’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties