Thomas Vollmar, president van Auto Distribution International en directeur van de Duitse AD-grossiersgroep Carat, plaatst in zijn kerst- en nieuwjaarsboodschap een paar prikkelende opmerkingen aan het adres van het onafhankelijke kanaal.

vollmar-thomas_caratZo stelt hij dat ondernemers en managers de neiging hebben achterover te leunen als bepaalde bedreigende ontwikkelingen pas op lange termijn voelbaar worden. Voorbeeld; het lijkt erop dat de regelgevers in Brussel pas in 2021 een beslissing gaan nemen over wie de regie over de voertuigdata uit de connected car mag nemen. Nu gaan wachten op die besluitvorming zorgt er volgens Vollmar voor, dat autofabrikanten een enorme voorsprong opbouwen, want de connected car is er al.

Caruso

BMW’s Connected Drive en Mercedes Me bouwen hun platform vandaag al uit. In het onafhankelijke kanaal wordt wel tegengas gegeven, onder meer met de bouw van platformen als Caruso en Carmunication, maar het gaat Vollmar niet voortvarend genoeg. Nog lang niet alle relevante partijen zetten er hun schouders onder. In zijn geschreven boodschap aan de branche stelt Vollmar dat een voorsprong van het merkkanaal automatisch achterstand voor de vrije markt betekent. Dat kan alleen worden voorkomen door niet achterover te leunen, maar samen aan de slag te gaan.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties