Op 7 en 8 februari aanstaande organiseren de Fransman Ludovic Privat en zijn team alweer hun vijfde congres rondom de connected car en connected klant.

In hartje Brussel zal deze keer het congres ConnecteDriver & Smart Mobility in het Marivaux congreshotel worden gehouden. Een vijftigtal sprekers zullen verdeeld over een groot aantal sessies hun licht laten schijnen over onderwerpen als de data-veiligheid rondom de connected car en de connected klant.

Datastromen

Ook wordt tijdens het congres ingegaan op smart city-concepten. De rol van intelligente navigatiesystemen, mobility as a service (MaaS) en diverse startups komen ook aan bod. Zij zien met name een nieuwe markt nu de auto en de bestuurder/passagiers online gaan. Kortom: wie verdient er straks aan de datastromen? Afterales Magazine is mediapartner van dit event. Mocht u geïnteresseerd zijn, dan kunt u op de website connectedriver.com nadere informatie vinden.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
29 december 2025
Vuurwerk beperkt mobiliteit
29 december 2025
Duurzaamheid gaat niet alleen over CO2
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
Meest bekeken berichten
Recente reacties