De Vereniging Elektrische Rijders (VER) gaat intensief samenwerken met Laadpastop 10 en EV Database om elektrische rijders nog beter van dienst te kunnen zijn.

De VER krijgt veel vragen van leden met betrekking tot elektrisch rijden. Door de samenwerking met de beide andere clubs kunnen die vragen ook bij hen uitgezet worden. De drie organisaties delen elkaars content, zodat deze informatie breed verspreid kan worden onder elektrische rijders.

Laadpastop 10 is een vergelijkingssite voor laadpassen en EV Database wil zoveel mogelijk mensen zo snel mogelijk in een passende EV krijgen. Daartoe is een database aangelegd met gegevens van alle elektrische voertuigen, veelal gebaseerd op praktijkervaringen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
Meest bekeken berichten
Recente reacties