Martin Sander gaat als algemeen manager leiding geven aan Ford Model e, de nieuwe internationale businessunit van Ford die eerder dit jaar is geïntroduceerd om de transformatie van Fords internationale bedrijfsactiviteiten te versnellen. Daarnaast is Martin Sander ook verantwoordelijk voor de ontwikkeling van software en van technologieën en services voor connected voertuigen.

Met de businessunit Ford Model e wil Ford de elektrificatie van zijn Europese productreeks versnellen. Het bedrijf wil tegen 2035 nul uitstoot hebben bereikt voor alle verkochte auto’s, en CO2-neutraliteit voor zijn voetafdruk in gebouwen, logistiek en leveranciers in Europa. “Wij zullen iconische, volledig elektrische en verbonden voertuigen ontwikkelen voor onze klanten en een digitale verkoopervaring creëren”, zegt Stuart Rowley, voorzitter van Ford Europa . “Martin Sander is een zeer ervaren leider. Samen met zijn team gaat hij leiding geven aan de versnelde implementatie van deze plannen.”

Martin Sander is tevens benoemd tot voorzitter van de raad van bestuur bij Ford-Werke GmbH in Duitsland. Sander werkt vanuit Keulen, waar het hoofdkantoor is gevestigd van de Europese businessunit Model e en van Ford Deutschland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
27 oktober 2025
Oog voor technici
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties