Aanbieder van informatie over parkeerplaatsen Parkopedia gaat wereldwijd samenwerken met Flowbird, gespecialiseerd in parkeerinfrastructuur en -systemen. De samenwerking werd bekendgemaakt tijdens de Intertraffic vakbeurs (20-23 maart) in de RAI Amsterdam.

parkopediaParkopedia gaat Flowbird (voorheen Parkeon) van data voorzien wat betreft beschikbare off-street parkeerplaatsen (parkeergarages en parkeerterreinen). Flowbird gaat deze data vermarkten en aanbieden als onderdeel van zijn diensten voor gemeentelijke en commerciële uitbaters van parkeerplaatsen.

On-street

Flowbird zal op zijn beurt Parkopedia weer voorzien van data over parkeerplaatsen langs de weg. Parkopedia kan deze weer gebruiken om zijn diensten voor zakelijke en particuliere gebruikers te verbeteren.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties