Kort na de onthulling op de Consumer Electronics Show begin dit jaar, klonk het nog gedecideerd uit de monden bij Sony: we worden geen autofabrikant. Veel tech-reuzen hebben hun plannen voor een eigen EV voortijdig gestaakt, Sony maakt nu een tegengestelde beweging.

Het studiemodel van Sony, met de uitermate verrassende naam Vision-S Concept, telt 33 sensoren die de ADAS en elektrische aandrijflijn voeden met data over de omgeving. In Las Vegas begin dit jaar heette het nog een experimenteel ontwikkelingsplatform nu te zijn. Een half jaar later is het gearriveerd in Tokyo voor een uitgebreide serie testen op de weg.

Het studiemodel is gebouwd bij Magna Steyr in het Oostenrijkse Graz dat een bekende toeleverancier is voor onder meer de Duitse autowereld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties