Driessen Autogroep presenteerde zich maandag met drie Alfa Romeo-modellen als de nieuwe autopartner van PSV. Op trainingscomplex De Herdgang werden negentig exemplaren van de Stelvio, Giulia en Giulietta officieel overhandigd aan spelers, staf en andere medewerkers.

De wagens werden bij de presentatie geflankeerd door de overige modellen uit het Alfa Romeo-gamma, inclusief de 4C en de Quadrifoglio-uitvoeringen van de Stelvio en Giulia. Acht supporters, geselecteerd via een Facebook-actie, reden de auto’s over de rode loper naar de nieuwe berijders, die er mee naar de training en officiële clubbijeenkomsten gaan.

Opvolger van Mercedes

Driessen Autogroep is met Alfa Romeo bij PSV de opvolger van Mercedes. Het contract heeft een looptijd van drie jaar. In hun vrije tijd mogen de spelers zich overigens in een ander merk/model voortbewegen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
3 december 2025
Washin7 opent 8ste vestiging
3 december 2025
Een tweede leven
Meest bekeken berichten
Recente reacties