Het portfolio van leasemaatschappij Alphabet is in 2018 gegroeid met 3 procent tot een totaal van 700.000 personenauto’s en lichte bedrijfswagens. Het klantenbestand groeide met 9 procent, wat neerkomt op 89.000 geregistreerde klanten wereldwijd.

De focus van Alphabet ligt op duurzame mobiliteit en het actief aanbieden van alternatief aangedreven voertuigen. Het aantal elektrische voertuigen (EV’s) en plug-in hybride elektrische voertuigen (PHEV’s) groeide met 28 procent ten opzichte van het voorgaande jaar.

Keuze

Norbert van den Eijnden, ceo van Alphabet International: “Mobiliteit verandert voortdurend. Voor ons is het essentieel om voor iedere gebruiker de juiste mobiliteit te kiezen uit een groeiend aantal mogelijkheden. Unieke en gepersonaliseerde mobiliteitspakketten worden steeds belangrijker. Met dit in gedachten stemmen we de toekomst van zakelijke mobiliteit af op de behoeften van onze klanten.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties