Marco Lessacher is per 1 juli 2019 de nieuwe ceo van Alphabet International. Hij volgt Norbert van den Eijnden op, die het bedrijf op die datum verlaat.

marco-lessacherMarco Lessacher begon zijn carrière bij de BMW Group in 2007 waar leasemaatschappij Alphabet onderdeel van uitmaakt. Hij was onder andere ceo van BMW Financial Services en Alphabet Germany. “Ik kijk erg uit naar deze nieuwe uitdaging”, zei Lessacher. “Met een sterk team en een duidelijke visie, zullen we de koers bepalen voor een succesvolle toekomst.”

Bezinnen

Van den Eijnden werkte sinds 2008 voor de BMW Group, aanvankelijk als algemeen directeur van BMW Financial Services, en uiteindelijk als ceo van Alphabet, met hoofdkwartier in Duitsland. Van den Eijnden heeft de leasemaatschappij gepositioneerd als een toonaangevende leverancier van zakelijke mobiliteit, actief in 28 landen en met een wagenpark van ruim 700.000 auto’s. Met het neerleggen van zijn functie keert Norbert van den Eijnden terug naar Nederland. Hier zal hij zich bezinnen op een volgende stap in zijn carrière.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
30 maart 2026
AutoTechnica voortvarend van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties