Leverancier van EV-laadoplossingen NewMotion heeft dankzij nieuwe partnerships het aantal laadpunten in Europa uitgebreid tot 200.000.

De uitbreiding van het netwerk kwam tot stand dankzij nieuwe partnerships met onder andere Volkswagen Group Charging in Duitsland, Enel X Mobility in Italië en Gronn Kontakt in het Verenigd Koninkrijk.

“Het aantal mensen dat overstapt op elektrische voertuigen blijft groeien. We weten dat EV-rijders zeker willen zijn dat zij niet zonder stroom komen te zitten. Ons roamingnetwerk groeit voortdurend dankzij onder andere nieuwe samenwerkingen. Betere toegang tot laadinfrastructuur neemt de laadangst weg”, aldus  ceo Melanie Lane. “We zijn continu op zoek naar meer partners met open netwerken die net als wij EV-rijders een naadloze laadervaring willen bieden. We zetten ons er voor in om ons Europese laadnetwerk de komende jaren nog verder dan 200.000 laadpunten uit te breiden.”

Verdubbeling

NewMotion deed er tien jaar over om het aantal van 100.000 laadpunten te bereiken. Dit aantal werd in maart 2019 bereikt. De verdubbeling van dit aantal werd dus in twee jaar tijd bereikt, een duidelijk teken hoe snel de EV-industrie groeit.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties