Na de consolidatie in week 15 is het aantal schadecalculaties in Audatex in week 16 opnieuw hard gedaald: met 11 procent.

Dat maakt Solera bekend in zijn wekelijkse corona-update voor de schadeherstelbranche.

Paasmaandag

Bij de cijfers hoort wel de aantekening dat week 16 in 2020 in verband met paasmaandag slechts vier werkdagen heeft. Gekeken naar de ontwikkeling van het aantal calculaties per werkdag, zien we de daling afvlakken. Sterker nog: week 16 is de week met het hoogste aantal calculaties per werkdag van de afgelopen vier weken.

Calculaties per werkdag

Vergeleken bij het gemiddelde van de afgelopen vijf jaar is het gemiddeld aantal calculaties per werkdag in het begin van 2020 bovengemiddeld. Zelfs maart zit, inclusief het corona-effect, dicht tegen het gemiddelde aan van de afgelopen jaren. Voor april is dat aantal fors lager (-26 procent) dan het gemiddelde van de afgelopen vijf jaren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties