Per 1 januari 2021 treedt Albie van Buel aan als nieuwe directeur/sectiemanager bij RAI Automotive Industry NL. Hij volgt Leo Kusters op bij de clusterorganisatie van de Nederlandse automotive industrie en mobiliteitssector.

Albie van Buel heeft zeer ruime internationale ervaring en kennis van de automobiel (maak)industrie. Hij heeft vele jaren gewerkt als lid van het managementteam van VolvoCars, zowel in Helmond als in Zweden. Ook was hij werkzaam bij Ford Motor Company en Philips. Van 2012 tot 2019 was hij lid van het management team bij ‘Vestas Windsystems’.

Leo Kusters: “De Nederlandse automotive industrie is sterk gericht op de export van hoogwaardige en innovatie automotive technologie en werkt steeds meer samen met aansluitende sectoren. Albie brengt een schat aan ervaring en een internationaal netwerk mee dat hier bij uitstek op aansluit.”

Albie van Buel: “Ik ben vereerd en gemotiveerd om de door Leo ingeslagen weg samen met het team van RAI Automotive Industrie NL verder uit te bouwen en de belangen van de sectie en haar leden zowel nationaal als internationaal op de best mogelijke manier te behartigen.”  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2025
BOVAG doet formeel bod voor nieuwe cao MvT
15 april 2025
Auto’s in Nederland steeds later afgedankt
15 april 2025
‘Overal het beste uit willen halen’
15 april 2025
Afscheid van de werkplaats
14 april 2025
Onderzoek Profile: onjuiste bandenspanning meerderheid Nederlandse auto’s
14 april 2025
Vernieuwde positionering voor Vakgarage
Meest bekeken berichten
Recente reacties