De Alliance Automotive Group Benelux laat weten dat alle 107 vestigingen van zijn grossiersnetwerk PartsPoint het duurzaamheidskeurmerk Erkend Duurzaam hebben gekregen.

Netwerkdirecteur Rob Visser van PartsPoint Benelux: “Maatschappelijk en duurzaam ondernemen is een belangrijke bedrijfswaarde voor ons. Met het team leveren wij al jaren de nodige inspanningen om het bedrijf milieuvriendelijk en energiezuinig te maken. Het certificaat Erkend Duurzaam is een mooie erkenning van deze inspanningen en een aanmoediging om nog duurzamer te worden.”

Onderdeel van het duurzaamheidsbeleid is de inzet van de elektrisch aangedreven Carver Cargo. De voertuigen worden op diverse vestigingen, in stedelijke gebieden, ingezet om onderdelen duurzaam, snel en efficiënt bij de garage te bezorgen. Voor veel panden wordt er gekeken naar de mogelijkheden voor zonnepanelen, wordt gekeken naar energieopslag in batterijen en de rol van de mensen om uitstoot te verminderen en hiermee de druk op het milieu te verlagen.

Kantoor

De Alliance Automotive Group Benelux beperkt zijn duurzaamheidsstreven niet tot de grossiersvestigingen. Ook op het hoofdkantoor wordt waarde gehecht aan maatschappelijk verantwoord ondernemen. Zo wordt er al jaren geen plastic meer gebruikt, heeft personeel voldoende mogelijkheden tot bewegen en heeft het pand, dankzij de inzet van windenergie, geen gasaansluiting.

Later dit jaar zullen ook de 25 Belgische Brezan-vestigingen, die binnenkort worden omgedoopt tot PartsPoint, de 6 regionale depots en het hoofdkantoor in Ede ge-audit worden worden om gecertificeerd te worden met het Erkend Duurzaam label.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 februari 2026
Nettowinst Ayvens in 2025 bijna miljard euro
6 februari 2026
Sneller wielen balanceren met Hunter Road Force WalkAway
6 februari 2026
EV-Quickservice
5 februari 2026
Indicata: occasionmarkt in nieuwe fase
5 februari 2026
Autoverkopen Europa 2025: EV’s Volkswagen streven Tesla voorbij
5 februari 2026
‘Onderhoud goedkoopst in het noorden’
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33