Alphabet breidt haar mobiliteitspakket uit met twee diensten. De universele leasemaatschappij van BMW Groep biedt per 1 december 2010 ook een NS Bedrijfskaart en een abonnement op parkeerdienst Park-line aan.

De bedrijfskaart geeft toegang tot vervoersmiddelen als de trein, taxi en OV-fiets. Bovendien is online of telefonisch een reis te boeken, kan men parkeren bij stations en met de kaart kan een NS scooter gehuurd worden. Een abonnement op de dienst van Park-line biedt zakelijk rijders het gemak dat ze via hun mobiele telefoon het parkeergeld kunnen betalen.

De kosten die met de nieuwe diensten gemaakt worden zijn geïntegreerd in de maandelijkse afrekeningen via de brandstofpas Multi Tank Card van Alphabet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties