Importeur APCS Europe is in Nederland gestart met het leveren van slijtagedelen van ANNS Autoparts. Hierbij gaat het om delen uit de top tien van hardlopende modellen. Het assortiment wordt niet vergroot uit kostenoverweging.

Anne Schaaf van APCS: “De onderdelen zullen voor ongeveer een kwart van de inkoopprijs van de concurrerende merken leverbaar zijn. De verkoop wordt alleen per doos, container of hele pallet gedaan. Er is een uitzondering op de remblokken, want die gaan per tien in een doos. Remschijven zijn per twee stuks verpakt.” Schaaf haalt ook aan dat de slijtagedelen, zoals remblokken, -schijven, filters, acculaders en wisserbladen, van OE-kwaliteit zijn en geproduceerd worden door Tata International (AC-Delco)

De oud-eigenaar van Automaterialengroothandel ASD Dokkum wil met de introductie van ANNS Autoparts laten zien dat het goedkoper kan. “Iedereen sluit zich op dit moment aan bij concepten en er wordt geklaagd dat het slecht gaat met de handel. Ik ben van mening dat de leverancier de prijzen maakt en dat de grossiers het gewoon laten gebeuren”, aldus Schaaf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties