Athlon Car Lease heeft naar eigen zeggen met de introductie van de honderd procent elektrische Tesla Model S een schot in de roos. Inmiddels hebben tientallen ceo’s zich ingetekend voor de auto en willen deze gaan leasen via het Tesla Mutiple Cycle Leaseprogramma.

Kenan Aksular, manager Duurzaamheid en Mobiliteit van Athlon Car Lease International: “We hadden wel verwacht dat de Tesla Model S zou aanslaan, maar dat het deze vormen aan zou nemen, dat is boven verwachting. Mooi om te merken dat steeds meer mensen inzien dat elektrisch rijden de toekomst is en zeker niet suf, saai of onhandig hoeft te zijn.”

Athlon Car Lease en Tesla Motors maakten tijdens de afgelopen Autosalon Geneve de samenwerking bekend waarin Athlon in zeven Europese landen de Model S gaat leasen. Op dit moment heeft Athlon Car Lease 800 elektrische auto’s in contract, waarvan er 400 al bij klanten rijden.

Aksular meldde tijdens de introductie dat de samenwerking met Tesla op meerdere niveaus plaatsvindt. Via het leaseprogramma bieden de twee bedrijven samen kortere looptijden aan. Ook is er het nieuwe initiatief Ceo Pool , wat een soort van autodelen inhoudt, maar dan voor het hogere segment met de Tesla Model S. Hierbij kunnen drie ceo’s over één Model S beschikken. In deze Ceo Pool zijn nu tien auto’s opgenomen. Het is de bedoeling dat er voor deze ceo’s ook aparte activiteiten worden georganiseerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties