Online portaal Auto Trader bestaat twintig jaar en daarom start zij 28 februari met een grote actie. Klanten en particulieren kunnen hierbij een hoofdrol winnen in een landelijke reclamecampagne. Gedurende negen weken kunnen zij namelijk Auto Trader van de Week worden.

De winnaars krijgen een eigen landelijke advertentie op tv, internet, sociale media, de actiewebsite en diverse dagbladen, waarin zij hun te koop staande auto aanprijzen. Particulieren en automobielbedrijven worden via Facebook, Twitter, Youtube en Autotrader.nl/autotradervandeweek uitgedaagd om mee te doen aan de wedstrijd. De campagne is onderdeel van een grote branding, die tot en met september 2012 duurt.

De eerste Auto Trader van de Week is Jorgen Ruhl met zijn Volvo XC70. Of deze auto al is verkocht, is op moment van schrijven nog niet bekend.

Auto Trader won onlangs ook de zilveren Esprix voor haar campagne rondom de introductie van Trader Dashboard. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
Meest bekeken berichten
Recente reacties