Lanceerde de Anwb vorige week nog een online autoverkoopservice, vanaf vandaag kunnen leden ervaringen met garages kwijt op de website autobedrijf.tevreden.nl. De site biedt de mogelijkheid om circa 8.800 autobedrijven in Nederland te beoordelen op service en kwaliteit.

De te beoordelen onderwerpen zijn de onderhoudsbeurt, het schadeherstel, of de aanschaf van een nieuwe- of gebruikte auto. De beoordelingen van de bedrijven zijn direct zichtbaar. Inmiddels zijn al ruim 30.000 beoordelingen gedaan. De Anwb roept garagebedrijven op om mee te doen en klanten actief te vragen na een garagebezoek een oordeel via de website te geven. De autobedrijven worden voortdurend over hun scores geïnformeerd, zodat zij indien nodig hun dienstverlening snel kunnen aanpassen.

Tevreden.nl ontwikkelt onderzoeksplatformen voor klanttevredenheid. Zij doet dit voor complete branches en voor individuele organisaties.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties