Editie 2016 van Autoprof Hardenberg gaat de boeken in met een totale toeloop van 10.644 bezoekers. Het slot was donderdag goed voor 3678 man, daarmee de middenpositie innemend tussen de openingsdag (2905, dinsdag) en de tweede beursdag (4061, woensdag).

Daarmee was de Evenementenhal duidelijk minder drukbezocht dan vorig jaar, toen er 14.007 mensen een kijkje kwamen nemen. De afwezigheid, ditmaal, van de grote grossiersgroepen was ongetwijfeld de belangrijkste reden voor de teruggang. Aan exposantenzijde overheerste niettemin tevredenheid, zegt organisator Vincent Bilanovic. “Verdeeld over drie hallen kregen ze meer dan tienduizend mensen langs hun stands. Mensen die, zo heb ik op vele plekken teruggehoord, de tijd namen voor een inhoudelijk gesprek en ook in waren voor zaken. Over de gedane handel zijn de exposanten over het algemeen tevreden.”

De inschrijving voor Autoprofessioneel & Schadeherstel Hardenberg 2017 is inmiddels geopend. De beursdata zijn 17, 18 en 19 oktober 2017.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties