Autrans Parts en Service, met vestigingen in Lunteren en Tilburg, neemt de activiteiten over van de Mobiele Transmissie Specialist R.R. Oudijn. Volgens directeur Jeroen Trapman van Autrans zullen per 1 januari 2016 alle activiteiten van collega revisiebedrijf R.R. Oudijn te Ridderkerk zijn overgedragen.

Ronald Oudijn van de Mobiele Transmissie Specialist is al jaren een goede relatie van Autrans Parts en Service. “Toen Ronald aangaf dat hij zijn bedrijf wilde verkopen, zijn we gelijk in gesprek gegaan en snel tot een overeenkomst gekomen”, aldus Trapman.

Ronald heeft 18 jaar ervaring in de revisie van handgeschakelde en automatische transmissies, en heeft een goede reputatie. De overname sluit aan bij de strategie van Autrans, die 34 jaar actief is in revisie van automatische en handgeschakelde transmissies.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
Meest bekeken berichten
Recente reacties