De Thule Wingbar Edge dakdragers en Easy Fit sneeuwkettingen hebben de IF Product Design Award gewonnen. De producten werden door de jury beoordeeld op design, afwerking, materiaalkeuze, innovatieniveau, functionaliteit, ergonomie en veiligheid. Thule won de awards in de categorie Transport Design.

Thule Wingbar Edge heeft een extra laag design om dichter op het autodak gemonteerd te worden en dankzij het gebruik van luchtvaarttechnologie is de dakdrager nagenoeg geluidloos. De introductie staat in maart 2013 gepland.

De innovatie in de Thule Easy Fit is het centrale balkje, gemaakt van aluminium. Dit onderdeel heeft een geïntegreerde pedaal, dat het spannen en verwijderen van de ketting om de band makkelijker maakt. Het automatische spanningssysteem spant de ketting verder aan zodra de auto rijdt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties